ÇOMÜ Akademik Heyeti ÇTSO’yu Ziyaret Etti

10 Mart 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Demircan, Prof. Dr. Yılmaz Akgün ve Prof. Dr. Varol Tok ile birlikte Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına yeniden seçilen İlhami Tezcan’ı kutlayan Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir, üniversitenin akademik yapılanma bakımından iyi bir noktaya geldiğini belirterek, ?Tıp Fakültemizi ve özellikle Araştırma ve Uygulama Hastanesini açarak çok zor aşamayı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Üniversitemiz önümüzdeki günlerde de fiziki ve akademik yapılanma bakımından iyi noktaya gelecek. Kaliteyi derinleştirmek açısından kat edeceğimiz çok yol var. Çanakkale’nin kronik sorunlarına çözüm konusunda birlikte olmayı başardık, bu bağlamda geçmişte olduğu gibi gelecek günlerde de Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odamızın katkılarını bekliyoruz” dedi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Tezcan ise üniversiteyle ilgili diyaloglara önem verdiklerinin altını çizerek, ?Başta Rektörümüz Prof. Dr. Ali Akdemir olmak üzere üniversite yönetimi ve akademisyenlerle işbirliğine hazırız. Her fırsatta ortak çalışmalar yapabiliyoruz. Bu açıdan Çanakkale ili olarak çok şanslıyız. Diyaloglarımızın artarak devam etmesini temenni ediyorum. Üniversiteyle işbirliğine her zaman hazırız” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir