ÇOMÜ Başarılı Sporcularını Ödüllendirdi

05 Haziran 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde düzenlenen bayanlar futbol müsabakaları ile spor şenliğinde dereceye girenlere törenle ödülleri verildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Bayan Futbol Müsabakalarında birinci gelen Kimya Bölümü takımı ile Fen Edebiyat Fakültesi Spor Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Selehattin Yılmaz’a, ikinci gelen Biyoloji Bölümü, üçüncülüğü paylaşan Sanat Tarihi ve Coğrafya Bölümü takımlarına ödülleri verildi.

Etkinlikte üniversite genelindeki müsabakalarda üçüncü olan Fen Edebiyat Fakültesi Bayan Basketbol takımının dışında voleybolda ikinci gelen bayan takımına ve voleybol erkek takımında üçüncü gelen takımlara da ödülleri takdim edildi. Törende ayrıca Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Erduğan, Arkeoloji Bölümü Öğretim Elemanı Arş. Gör Caner Bakan, Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Elemanı Arş. Gör. Oğuz Koçyiğit, Matematik Bölümü Öğretim Elemanı Arş. Gör. Aykut Or, ve Kimya Bölümü öğrencisi Engin Meydan’a da katkılarından dolayı ödül takdim edildi.

Ödül törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Akgün, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İhsan Yılmaz, Meslek Yüksekokullarından Sorumlu Rektör Danışmanı Prof. Dr. Eyüp Özdemir, Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Elemanları ve öğrenciler katıldı. Ödül töreninden sonra pilav ikramı gerçekleşti.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir