ÇOMÜ Genç Girişimciler Topluluğu İş Başında!

03 Aralık 2010

Genç Girişimciler Topluluğu haftalık olağan toplantısını İskele Dr. H. İbrahim Bodur Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezinde (Vitalis Cafe Üstü) gerçekleştirdi.

Genç Girişimciler Topluluğuna konuşmacı olarak katılan Yrd.Doç.Dr. Erdal Aydın geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle ”Entelektüel gelişim ile girişimcilik yolculuğu” projesini girişimcilere anlatmayı ileri bir tarihe erteledi.

Genç Girişimciler Topluluğunun toplantı gündeminde, 4-5 Aralık 2010 tarihinde Yenice ve Çan’da organize edelin ”Liderlik ve Girişimcilik” konulu seminer hakkında bilgilendirme ve görevlendirmeler yapıldı. 10 Aralık Cuma günü İstanbul’a düzenleyecekleri teknik ve kültürel gezi hakkında bilgilendirme ve kayıt alımları başladı. Bunların yanı sıra Aralık ayı içerisinde organize edilecek etkinlikler ile ilgili İlçe MYO ve Merkez fakültelerin yönetimlerinin proje sunumlarını gerçekleştirildi.

Bahar dönemi ile ilgili çalışmalarını devam ettiren çalıştay ekipleriyle durum analizi toplantılarının yapılması ve eylem planlarının harekete geçirilmesi hakkında topluluk üyelerini bilgilendiren Genel Başkan Bekir Yıldırım, kurumsal yapılarını güçlendirecek yeni görevlendirmelerini yaparak, üyelerine duyurdu.

Toplantının sonunda kapanış konuşmasını yapan Yıldırım, “Her geçen gün sorumluluk bilincini yükselterek kendine ve çevresine katma değer oluşturan Genç Girişimciler Topluluğu ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Naciye KURT

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir