ÇOMÜ Genç Girişimciler Topluluğu’ndan Gökçeada Ziyareti

ÇOMÜ Genç Girişimciler Topluluğu’ndan Gökçeada Ziyareti
13 Ocak 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu üyeleri Gökçeada Kaymakamı Kemalettin Sakin ve Belediye Başkanı Yücel Atalay’ı makamında ziyaret etti.

Genç Girişimciler Topluluğu Gökçeada Başkanı Abdullah Er, üyelerden Özden Baştürk ve Gökçeada Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Tahir Sargut ilk olarak Gökçeada Kaymakamı Kemalettin Sakin’le bir araya geldi. Genç girişimciler, Gökçeada Kaymakamı Kemalettin Sakin’e topluluk hakkında bilgi verdikten sonra, mayıs ayında Çanakkale merkezde yapılması planlanan ?Ulusal Üniversiteli Girişimciler ve Yöneticiler Zirve”sini anlattı. Topluluk çalışmalarından dolayı öğrencileri tebrik eden Kaymakam Sakin, öğrencilerin bu tür topluluklar vasıtası ile sosyalleştikleri, eğitimlerini faaliyet ve seminerlerle taçlandırdıklarını söyledi. Topluluk bünyesinde Gökçeada için yapılan tüm faaliyetlerde imkanların elverdiği ölçüde her zaman destek olacaklarını belirten Kaymakam Sakin, ziyaretten mutluluk duyduğunu ve topluluk çalışmaları sırasında kendilerine ihtiyaç hissedildiği her an yardımcı olacaklarını ifade etti.
Girişimciler Gökçeada Kaymakamı Kemalettin Sakin’i ziyaretten sonra, Belediye Başkanı Yücel Atalay’ın konuğu oldu. Başkan Atalay, Gökçeada hakkında yapılacak her türlü faaliyette destek vermenin belediye başkanı olarak kendisinin ve kurumunun ana görevi olduğunu belirterek, topluluk üyelerine yapacakları her türlü etkinlik ve çalışmada tam destek sağlayacağı konusunda teminat verdi. Kendisinin de kurulduğu günden bu yana Gökçeada Meslek Yüksekokulunda Öğretim Görevlisi ve bir dönemde yöneticilik yaptığını dile getiren Başkan Atalay, toplulukların okullarda çok önemli bir misyonu olduğunu ve her zaman desteklenmesi gerektiğini söyledi. Genç Girişimciler Topluluğu’nun da bu amaç doğrultusunda kurulduğunu ve çok önemsediğini dile getiren Başkan Atalay, Gökçeada da böylesine önemli bir topluluğun başkanlığının olması ve faaliyete başlamasının kendisini çok mutlu ettiğini dile getirdi. Gökçeada Meslek Yüksekokulu bünyesindeki tüm faaliyetlerini gönülden desteklediğini dile getiren Başkan Atalay, ÇOMÜ Genç Girişimciler Topluluğu’na tam destek sözü verdi.
İHA

Yorumlar...
  • haldun
    14/01/2009 10:02

    Böyle bir topluluk olduğunu hiç farketmemiştim umarım aktif bir şekilde ilerliyorrdur

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir