ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu Üyeleri 116. Jandarma Er Eğitim Alayı’na 116 Kitap Hediye Etti

02 Ocak 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu, 116. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı’na 116 adet kitap armağan etti.

Yaptıkları çalışmalarla göz dolduran Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri son olarak 116. Eğitim Alay Komutanlığı’nın Mehmetçik Dersanesi’nde kullanılmak üzere 116 adet kitap armağan etti. Çoğunluğu Atatürk ve Çanakkale Savaşları ile ilgili olan kitapları komutanlık makamında 116. Er Eğitim Alay Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Kurtoğlu’na takdim eden Topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram, Halkla İlişkiler Topluluğu hakkında bilgi vererek topluma hizmet sunmaktan mutlu olduklarını kaydetti. Mehmetçiklerin Çanakkale ruhunu ve Atatürk’ü daha iyi tanımaları açısından kitapların faydalı olacağını belirten Gökhan Bayram, Mehmetçikler için ücretsiz tiyatro oyunu sahnelemeye de hazır olduklarını kaydetti. Topluluk Başkanı Semih Özmucur ise kitapların geçtiğimiz hafta içinde düzenlenen “Konuşma Sanatı ve Beden Dili” konulu seminere giriş karşılığı olarak toplandığını, Türk Silahlı Kuvvetlerine yönelik çalışmaları sürdürmek istediklerini belirterek Kurmay Albay Kurtoğlu’na bir kitap armağan etti.

Kurmay Albay Kurtoğlu ise anlamlı katkılarından dolayı öğrencilere teşekkür ederek, Türk Silahlı Kuvvetlerine gösterilen bu ilgiden memnuniyet duyduklarını söyledi. Ziyarette Kurmay Albay Kurtoğlu, komutanlık binası girişinde bir asker tarafından yapılan ve Çanakkale Savaşlarını anlatan bir eser hakkında da bilgi verdi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir