ÇOMÜ Öğrencilerinden Özacar’a Ziyaret

10 Aralık 2014

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğrenci Konseyi Eğitim Sorumlusu ve Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu’nun öğrenci başkanı Cihan Palut ve beraberindeki bölüm öğrenci başkanları Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada, öğrenci başkanı Palut Muhasebe bölümünü de temsilen, Deniz ve Liman İşletmeciliği bölümü öğrenci başkanı Yusuf Ali Akay ve Turizm Otel İşletmeciliği bölümü öğrenci başkanı Onur Baş da hazır bulundu.

Öğrenci heyeti adına Başkan Özacar’a taleplerini ileten ÇOMÜ Öğrenci Konseyi Eğitim Sorumlusu ve Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu’nun öğrenci başkanı Palut, kültür gezileri ve çevre faaliyetlerine ağırlık verilmesini istediklerini belirtti.

Belediye Başkanı Özacar da, eğitime her anlamda destek olmaya çalıştıklarını belirterek, “Bizler yerel yöneticiler olarak sizlerin organizasyonlarına yardımcı olmalıyız. Yeni okul binanız faaliyete geçtiğinde okul idarecileriniz ile de görüşerek ciddi anlamda bir ağaçlandırma çalışması yapmayı planlıyoruz. Sizlerin tüm isteklerinizi titizlikle değerlendireceğiz” diye konuştu.

[gelibolu.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir