ÇOMÜ Rektör Yardımcılığı Görevinde Devir Teslim

02 Ağustos 2011

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Rektör Yardımcılığına atanan Prof. Dr. Hamit Palabıyık, görevi Prof. Dr. Cengiz Ataşoğlu’ndan devraldı.

Devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Cengiz Ataşoğlu, Palabıyık’a başarılar dileyerek, “İdari görevler, bayrak yarışının olduğu ve önemli hizmetlerin yapıldığı görevlerdir. Bu çerçevede kabul ettiğim görevi elimden geldiğince sürdürmeye çalıştım ve bu görevi çok değerli akademisyen ve arkadaşım Prof. Dr. Hamit Palabıyık’a mutluluk ve gönül huzuru ile devrediyorum. Kendisi bu göreve layık, biliyorum. Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Sedat Laçiner’e de göstermiş olduğu ilgi, güven ve ortak çalışma anlayışından dolayı müteşekkir olduğumu belirtmek istiyorum. Bundan sonra da üniversitemizin gelişmesine yönelik her türlü faaliyete, katkıya devam edeceğimi de ifade etmek istiyorum” dedi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hamit Palabıyık da yaptığı konuşmada Cengiz Ataşoğlu’na bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Görev değişimi güç değişimidir. Devraldığım bu görevi elimden gelen en iyi şekilde yapmaya, mesai saati gözetmeksizin hizmet etmeye çalışacağım” şeklinde konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir