ÇOMÜ Rektörü Ali Akdemir Beden Eğitimi Öğrencileri ile Buluştu

ÇOMÜ Rektörü Ali Akdemir Beden Eğitimi Öğrencileri ile Buluştu
26 Aralık 2008

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir, ÇOMÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nu ziyaret ederek, öğrenciler ve öğretim elemanları ile sohbet etti.

Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir, ÇOMÜ’nün Türkiye’de en hızlı markalaşan ve büyüyen üniversitelerden biri olduğunu söyleyerek, bu büyüme ve markalaşmadan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun fayda gördüğünü ve buna örnek olarak içerisinde spor salonlarının yanı sıra derslik ve yemekhanesi bulunan yeni bir binaya sahip olduklarını dile getirdi. Ayrıca yeni açılan bir okul olmalarına rağmen alanlarında çok yetkin çok nitelikli akademisyenlerden eğitim gören öğrencilere çok şanslı olduklarını söyledi.

Toplantıda, öğrenciler, yeni açılan binanın sorunlarını ve çözüm önerilerini Rektörle paylaştı. Öğrenciler en çok ulaşımda sorun yaşadıklarını söylediler. Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir, yeni açılan binanın donanım ve ulaşım açısından bu tür eksiklerinin bir an önce giderilmesi sözünü verirken, öğrencilere kütüphaneyi ziyaret etmelerini ve yeni açılan Kendi Kendine Öğrenme Merkezi’nden faydalanmalarını önerdi.

Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu ise, Rektörün sürekli yeni açılan binayı ziyaret ettiğini ve sorunları ile ilgilendiğine dikkat çekerek, öğrenci odaklı olduklarını ve öğrencilere her zaman daha iyi bir eğitim öğretim ortamı sunmaya çalıştıklarını söyledi.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir