Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Tarih Kültür Medeniyet Topluluğu’ndan Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

ÇOMÜ Tarih Kültür Medeniyet Topluluğu’ndan Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

Akademik danışmanlığını Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Burhan Sayılır’ın yaptığı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tarih Kültür Medeniyet Topluluğu öğrencileri, 09 Nisan 2009 perşembe günü topluluk başkanı Gülşah Baruk ve yönetim kurulu üyeleri olarak, Çanakkale Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Topluluk adına konuşan başkan Gülşah Baruk, Türk Milletinin huzuru ve güvenliği için durmaksızın çalışan polis teşkilatının 164. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak Çanakkale Emniyet Müdürü’nüne teşekkür ve takdirlerini sundu.

Ziyaret sonrası topluluk üyeleri hep beraber görev başında olan polis teşkilatı mensuplarına karanfil ve tatlı ikramında bulundu.

Ayrıca bugün saat 16:00’da Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’ı ziyaret edecek olan Tarih Kültür Medeniyet Topluluğu Başkanı Gülşah Baruk, bu tür etkinliklerinin devam edeceğini bildirdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir