Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine Yoğun İlgi

ÇOMÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine Yoğun İlgi

Çanakkale?de geçtiğimiz hafta içerisinde faaliyete geçen Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde bir haftada 813 kişi polikliniklerde muayene oldu.

ÇOMÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi yetkilileri hastaneye açıldığından bugüne kadar gelen hasta sayısının 813’e ulaştığını belirterek, ?Günde ortalama 150 kişinin muayene olabilmek için geldiği hastanemizde genel cerrahi, üroloji, kalp damar cerrahisi, göğüs cerrahisi, göz hastalıkları, KBB, ortopedi ve travmatoloji, çocuk cerrahisi, plastik rekonstrüktif cerrahi, anestezi ve ağrı poliklinikleri ile genel dahiliye, endokrinoloji, kardiyoloji, göğüs hastalıkları ve tüberküloz, psikiyatri, intaniye, çocuk hastalıkları ve diyet polikliniklerinde hizmet veriliyor. Bütün laboratuar tetkiklerinin de yapıldığı hastanemizden faydalanmak isteyen askeri ve resmi kurum çalışanları hariç vatandaşlarımız sağlık karneleri ile; askeri ve resmi kurum çalışanları da sevk kağıdı ile müracaat ederek muayene olabiliyorlar. Ayrıca vatandaşlarımız hastaneye gelmeden önce 0 286 263 59 50 (5 hat) numaralı telefondan randevu alarak hizmetlerimizden faydalanabilirler? dedi.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir