Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Ziraat Fakültesi Dekanından İl Genel Meclis Başkanına Ziyaret

ÇOMÜ Ziraat Fakültesi Dekanından İl Genel Meclis Başkanına Ziyaret

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ziraat Fakültesi Dekanı Feyzi Uğur, İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ziraat Fakültesi Dekanı Feyzi Uğur, “5-7 Eylül tarihlerinde Ziraat Fakültesi binamızda yapılacak olan 8. Ulusal Zootekni Bilim Kongresi’ne İl Genel Meclis Başkanımızı davet etmek üzere ziyarette bulunduk. Sayın Başkanımıza bizi kabul ettiği için teşekkür ederiz. İl Genel Meclis Başkanımızın tarımsal konularda özel hassasiyet ve ilgisi dikkat çekmektedir. Önümüzdeki dönemlerde de geçmişte olduğu gibi ortak projelerde yer almak ve ortak hareket etmek konusunda görüş alış verişinde bulunduk. Ayrıca Ziraat Fakültesi’nde oluşturulmaya çalışılan Tarım Müzesi’nin önümüzdeki aylarda açılış programı ile ilgili görüşmelerde bulunduk” dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ise, “Ziyaretten dolayı sayın dekanımıza çok teşekkür ediyorum. Sayın dekanımızın ifade ettiği gibi tarımsal konularda geçmişte olduğu gibi önümüzdeki günlerde de projelerde ortak olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bilindiği gibi ilimizde önemli geçim kaynaklarından biride tarımdır. Bizler İl Genel Meclisi olarak tarım sektörünün gelişmesine yol açacak olan her projede yer almaktan büyük bir mutluluk duyacağız” şeklinde konuştu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir