ÇOMÜ’de Bologna Süreci Eşgüdüm Toplantılarının 2. Oturumu Yapıldı

23 Mayıs 2012

Bologna Sürecine uyum sağlamak amacıyla ÇOMÜ bünyesinde gerçekleştirilen Bologna Süreci Eşgüdüm Toplantılarının ikinci oturumu Rektörlük Senato Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şükriye Aras Hisar ve Bologna Süreci Eşgüdüm Komisyonu Koordinatörü Prof. Dr. Dinçay Köksal’ın yanı sıra süreç çerçevesinde ÇOMÜ’de görevlendirilen akademik ve idari birim sorumluları katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şükriye Aras Hisar süreçte sorumluluk alan tüm akademisyen ve idarecilere teşekkür ederek başladığı konuşmasında ÇOMÜ’nün en kısa zamanda sürece uyum dönemini tamamlayacağını ifade etti.

Konu hakkında katılımcılara bilgiler veren Prof. Dr. Dinçay Köksal, ayrıca uyum süreci kapsamında ÇOMÜ’de yapılan ve yapılması gereken çalışmalar üzerinde durdu. Toplantının amacının şimdiye kadar yapılan çalışmaları bir kez daha gözden geçirmek olduğunu da ifade eden Prof. Dr. Köksal, uyum amacıyla gerçekleştirilmesi gereken çalışmalar ve planlamalar hakkında konuştu. Toplantı sonunda katılımcıların süreç hakkındaki soru ve görüşlerine yer verildi.

[Kaynak: comu.edu.tr]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir