Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ’de Eğitime Destek Odası Kuruldu

ÇOMÜ’de Eğitime Destek Odası Kuruldu

20. yılını kutlayan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kullanılabilir eşyaların bağışlanması konusunda “Eğitime Destek Odası” adıyla bir kampanya başlattı.

Eğitim Sağlık Bilimsel Araştırma Vakfı Müdürü Abdullah Berçin, kampanyanın Çanakkale ve ÇOMÜ’lülerden büyük ilgi gördüğünü söyleyerek desteklerin sürdüğünü belirtti. Berçin, kampanyayla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Sağlık Bilimsel Araştırma Vakfı olarak Rektörlüğümüz himayesinde ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin faydalanabilmesi için bir ‘Eğitime Destek Odası’ oluşturduk. Kampanyayla birinci veya ikinci el, temiz, kullanılabilir durumda olan; giyim, mutfak eşyası, ev eşyası gibi öğrencilerin ihtiyacı olabilecek malzemeleri toparladık ve hazırladığımız bir odada ihtiyaç sahipleriyle buluşturduk. Bize bu fırsatı veren başta Rektörümüz olmak üzere Rektör Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. Veren elin alan eli görmediği, bilmediği bir sistem içerisinde ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlamak vakıf olarak bizleri mutlu ediyor. Çanakkale’nin tüm duyarlı kamu ve sivil toplum kuruluşlarını, halkını ve tüm ÇOMÜ mensuplarını kampanyamıza destek vermeleri için davet ediyorum. Oluşturulacak yardım odası birçok öğrencinin ihtiyacını görecektir bu anlamlı çalışmayı destekleyenlere şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.”

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir