Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ’den “Kanserden Korunma ve Beslenme” Eğitimi

ÇOMÜ’den “Kanserden Korunma ve Beslenme” Eğitimi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Yüksekokulu öğretim elemanları ve öğrencileri toplumu bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Özel İsmail Kaymak İlköğretim Okulu’nda “Kanserden Korunma ve Beslenme” eğitimi verdi.

Sağlık Yüksekokulu öğretim elemanları ve öğrencileri ile Yrd. Doç. Dr. Arzu Tuna Malak danışmanlığında hemşirelik dördüncü sınıf öğrencileri, Özel İsmail Kaymak İlköğretim Okulunda “Kanserden Korunma ve Beslenme” konusunda anasınıfı ve ilköğretim 1-2-3-4-5-6-7-8. sınıflarda yer alan toplam 320 öğrenciye eğitim verdi. Yetkililer aynı sınıflara “Kazalar ve İlkyardım” konularında eğitimler verildiğini de belirterek, “Bu eğitimlerimiz halen devam ediyor. Okulumuz öğretim elemanlarının ve öğrencilerinin yapmış oldukları bu faaliyetlerle ilgili duyulan memnuniyet, alınan geri bildirimlerden anlaşılıyor” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir