Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ’den Tanıtım Atağı

ÇOMÜ’den Tanıtım Atağı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Antalya’da düzenlenen ‘9. Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarı’na katıldı.

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen ve bütün Akdeniz Bölgesi’ndeki üniversite adayları için düzenlenen “Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarı”nda stand açan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi büyük ilgi gördü. Standı gezen öğrencilere üniversiteyi tanıtıcı bilgi verilirken, çok sayıda da tanıtım materyali dağıtıldı. Fuarın ikinci gecesinde düzenlenen gala yemeğinde katılımcı 50 üniversite içinden Hacettepe Üniversitesi ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi yetkililerine söz verilerek fuar değerlendirmesi yapıldı. ÇOMÜ adına Rektör Ali Akdemir tarafından gönderilen teşekkür hediyesi de öğrenciler tarafından organizasyon komitesine sunuldu. Üç gün süren fuarı yaklaşık 40 bin öğrenci ziyaret etti.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir