Çorlu TSO Çanakkale Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

16 Nisan 2015

Çanakkale Savaşlarının 100.yıl dönümü maksadıyla ülkemizdeki Oda Borsalardan İlimize ziyaretler gerçekleşiyor. Bu ziyaretler kapsamında Çorlu TSO Yöneticileri Çanakkale Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Zakir Tanrıkulu, Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Yıldırım ve Genel Sekreter Sevcan Elver’in ev sahipliği yaptığı ziyarete Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; İsmail Köroğlu, Engin Adıgüzeloğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Serkant Hocaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri; İbrahim Gönül, Hüseyin Ersoy, Haşim Yiğit, Müslüm Kahraman ve Fatih Keskin iştirak ettiler.

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, öncelikle Çanakkale Savaşlarının 100.yıl dönümünde yapmış olduğunuz ziyaretten ve sizleri Borsamızda ağırlamaktan büyük onur duyduk. Çorlu TSO yöneticilerine Çanakkale ekonomisi ve potansiyelleri ve ayrıca İlimizdeki ürün ve markalar hakkında bilgiler veren Başkan Deniz “Kendi başına marka şehir olan Çanakkale’mizin Dünyada tanınmışlığı ve farkındalığını arttırmayı hedefledik. Bizler Tarımın ve turizmin sinerji içerisinde yer alması gerektiğin düşüncesiyle Coğrafi, tarihi, kültürel değeri çok yüksek olan ve Çanakkale’mizde Truva, Kazdağlarımız, Adalarımız, Şehitliklerimiz, Assos gibi dünya kültür mirasının çok değerli hazineleri ile her zaman tanıtım sağlanması adına çalışmalar gerçekleştirdik” dedi.

Ayrıca Meclis Başkanı Deniz İlimizde 100. yıl faaliyetlerimiz kapsamında Expotroia 100.yıl gıda ve tarım fuarı gerçekleştiriyoruz. Bu fuar ile hem yurt içinden hemde yurt dışından yüzlerce konuğu ağırlayacağız. Sizleri de fuarımızda görmekten onur duyarız” dedi.

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Adıgüzeloğlu; Çanakkale zaferi Türk milletine her zaman gurur vermiştir. Göreve geldiğimiz günden beri Çorlu TSO Meclisi birbirine kenetlenmiş durumdadır. Odamız olarak en büyük hedefimiz; sanayi, ticaret gibi temel alanlarda bölgemizin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapmaktır. Oda ve Borsalarımız arası diyalog ve paylaşımlar; bölgelerimizi yarınlara taşımak için avantajlar sağlayacağı gibi kentlerimizin gelişim vizyonlarına da önemli katkılar sağlayacaktır. Bizleri ağırlamanızdan dolayı şahsım ve Çorlu TSO adına teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Çanakkale TB Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Çorlu TSO Yöneticileriyle tanışmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, Çanakkale TB projeleri hakkında bilgiler sundu. Deniz, Çanakkale TB olarak Çorlu TSO ile her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olunacağını dile getirerek, gerçekleşen ziyaretten ötürü Çorlu TSO’lu Yöneticilere teşekkür etti.

Ziyaret; günün anısına plaket ve hediye takdimi ile toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir