Corona günlerinde müzik: “Öyle Ya da Böyle”

22 Mayıs 2020

Çanakkale’de müzik anlamında önemli çalışmalar gerçekleştiren Serkan Ferat, Melisa Uzunarslan ile birlikte yeni bir klip çekti. DMC etiketiyle yayınlanan “Öyle Ya da Böyle” isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik’te ve diğer dijital platformlarında yayınlanmaya başladı.

Sosyal medya hesabından çalışmayla ilgili duygularını paylaşan Ferat, klip çalışmalarının öyküsünü ise şu mesaj ile anlattı:

”@melisauzunarslan şarkılarımızın hikayesini özetlemiş.Reposted from @melisauzunarslan Hikayesini anlatayım; bir gün Serkan Ferat’a mesaj attım instagramdan. “Yarım Kalan Ş. çok güzel, coverlayabilir miyim?” derken buraya geldik. O Çanakkale’den Galata’ya geldi. Mert Aksuna @odyojenik daha yeni taşınmıştı evine, hemen stüdyoyu kurdu ve başladık kayıtlara. Sadece Serkan, Mert ve ben, üçümüz yaptık bu iki şarkıyı. Sonra Duygu @destrudos geldi fotoğrafımızı çekti evde çalışırken. Sonra pandemi oldu, “Öyle ya da Böyle”nin klibini çekecektik. Serkan Çanakkale’de görüntülerini Mehmet’in online yönlendirmesi ile Onurcan’a @onurcanabacioglu çektirdi. Sonra ben evimde İstanbul’da Mehmet @mehmet_hakyemez ile görüntülerimi çektim. Mehmet renkleri yaptı, kurguyu yaptı ve sanki ikimiz aynı evdeymişiz gibi klibimiz oldu. Ve şimdi DMC @dmccomtr tüm dijital platformlarda şarkılarımızı yayınladı. Youtube’da da klibimiz oldu. İki şarkımızı da dinleyin olur mu? Bence seveceksiniz ❤️”

İkilinin ”Yarım Kalan Şarap” adlı cover çalışmasının klibi de merakla bekleniyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir