ÇTSO 23 Eylül İlköğretim Okulu’nun Konferans Salonunu Tefriş Etti

29 Ocak 2009

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Çanakkale?nin Çan ilçesinde bulunan 23 Eylül İlköğretim Okulu’ndaki konferans salonunun tefrişini yaptırdı.

2 ay önce Çan’da yapılan ÇTSO yönetim kurulu toplantısında gündeme gelen 23 Eylül İlköğretim Okulu’nun konferans salonunun tefrişinin yapılması konusunda çalışmaların tamamlandığını belirten yetkililer, bu kapsamda 110 adet sinema koltuğu ile 120 adet taşınabilir sandalyenin okula gönderildiğini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ile 23 Eylül İlköğretim Okulu’nda incelemelerde bulunan Çan Kaymakamı Hasan Gözen, ilçe merkezinde konferans salonu eksikliğinin hissedildiğini ve birçok kuruluş ve kurumun da bu salondan faydalanması gerektiğini vurguladı. Salonun ses sistemine ihtiyaç olduğunu ve sunum yapılabilmesi için gerekli donanımın en kısa süre de giderileceğini belirten Kaymakam Gözen, “ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Tezcan’a ve yönetim kuruluna okulumuz ve Çan halkı adına teşekkür ederim. Çan uzunca bir süredir, gelişmesine paralel olarak gerçekleşmeyen şeylerin eksikliğini yaşıyordu. Bu okulumuzdaki konferans salonu yenilenen şekliyle ihtiyacı giderecektir” şeklinde konuştu.
İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir