ÇTSO Başkanı Engin’den Ayvacık Belediye Başkanına Ziyaret

06 Ekim 2011

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Bülent Engin, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’i ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Engin, Ayvacık ve Çanakkale için çok önemli bir proje olan “Ayvacık Altı Ulaşım İskelesi” projesini desteklediklerini belirterek, “Bu projeyle Çanakkale’nin çok şeyler kazanacağına olan inancımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Yönetim kurulumuzla bugün Ayvacık’ta bir takım çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Başkanımızı ve Ayvacık Belediyesi’ni ziyaret ederek kendilerine olan desteğimizi bir kez daha ifade ediyoruz” dedi.

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin de Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası heyetinin ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz güç birliğinin ardından böylesine önemli bir ziyaret bizim için önemli. Çanakkale’nin geleceği için hep birlikte güzel adımlar atıyoruz” dedi.

Ayvacık Belediyesi’nde yapılan ziyaretin ardından küçük bir toplantı yapan Çanakkaleli sanayiciler ardından Dobag Halı Kooperatifi Restoranında Ayvacık yöresindeki üyelerle bir araya geldi. Burada bölgenin gelir kaynaklarının artırılabilmesi için yapılabilecek adımlar konuşuldu. Yaklaşık iki saat süren toplantının ardından ÇTSO Yönetim Kurulu Ayvacık’tan ayrıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir