Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇTSO Burslara Devam Edecek

ÇTSO Burslara Devam Edecek

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası elde edeceği gelirler ile öğrencilerin burs ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğini bildirdi.

Çanakkale’de elde ettiği kira gelirleri ile öğrencilere burs yardımı gerçekleştiren Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, yeni yatırımlarıyla birlikte daha çok burs imkanı sunacaklarını kaydetti. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, yaptığı açıklamada, “2011-2012 eğitim öğretim yılında; çeşitli kurumlarda Odamızı temsil eden temsilcilerimizin huzur haklarını Odamıza iadesinden oluşan kaynakla başlattığımız burs ödemeleri bu yıl da devam edecektir” dedi.

Başkan Engin, “Başarılı Çanakkale gençliğinin eğitimine sağlayacağımız desteğin artırılması için İş Merkezimizin kira gelirlerinin de burs olarak verilmesi kararını aldık. Kira gelirlerimiz arttıkça bursiyerlerimizin sayısı da artacaktır. Burs fonumuzu kendini büyüten, geliştiren bir yapıya kavuşturmak, verilen her burs ile burs zincirine bir halka daha katmak ve bu vesile ile bursiyerlerimizi ÇTSO ailesinde devamlı görmek için koşullarımıza vicdani yükümlülük ekledik. Engelli başarılı öğrencilerimize kontenjan getirdik. Başarılı orta öğrenim öğrencilerine kontenjan getirdik. Başarılı gençlerimize destek olarak, yetişmiş insan gücü kaynağımızı zenginleştirmeye büyük önem veriyoruz. Bu bilinçle gelecek kuşaklara yatırım yapmaya devam edeceğiz. Başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimizin Odamıza başvurmalarında destek olacağınıza inanıyoruz” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir