Cumhur Aslan, Topluma Destek Derneği’ne Konuk Oldu

02 Kasım 2017

Topluma Destek Derneği bu hafta Doç. Dr. Cumhur Aslan’ı ağırladı. Dernek ofisinde yapılan “Ailenin Toplumdaki Yeri” adlı söyleşiye dernek üyelerinin ilgisi fazlaydı.

Doç. Dr. Cumhur Aslan’ın davet edildiği söyleşide ailenin toplumdaki yeri ve bireylerin aile süreçleri tartışıldı. Söyleşi hakkında konuşan TDD Başkanı Kahraman Uzan “Çanakkalemizin önde gelen STK’larını, eğitimcilerini ve topluma yön veren kişilerini ağırladığımız söyleşi günlerimiz devam ediyor. Bu hafta değerli hocamız Doç. Dr. Cumhur Aslan hocamızı ağırladık. Onun bilgi birikimlerinden faydalandık. Aile hakkında ve toplumun aileye etkileri konusunda bizlere çok değerli bilgiler verdi. Birey kişisel gelişiminin temellerini aileden alıyor ve bu temeller üzerine inşa ettiği kişiliği ile toplumda yer alıyor. Bu konuyu önemsediğimiz için ve derneğimizin temel prensiplerinden olan kişisel gelişimi desteklediğimizden bu söyleşiyi gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Bizi kırmayıp bizimle değerli fikirlerini paylaşan Doç. Dr. Cumhur Aslan hocamıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Söyleşi hakkında konuşan TDD Başkan Yardımcısı Onur Duran da açıklamasında “Dernek olarak çok yoğun bir haftayı geri bıraktık. Bu hafta gerçekleştirdiğimiz Kızılay kan bağışımız, kızılay gençlik kolları ile söyleşimiz ve 29 Ekim etkinliklerinin ardından Doç. Dr. Cumhur Aslan hocamızı ağırladık. “Ailenin Toplumdaki Yeri” adlı söyleşi dernek üyelerimizin yoğun katılımı ile amacına ulaştı ve katılımcılara farklı bakış açıları kazandırdı. Bu anlamda Doç. Dr. Cumhur Aslan hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Projelerimiz, etkinliklerimiz, çalışmalarımız, atölyelerimiz ve söyleşilerimiz devam ediyor. Daha aktif daha üretken bir gençlik çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir