D-Smart Eğlencesever Paket İle Eğlenceye Doyun

29 Nisan 2017

Gün içerisinde belirli sürelerde televizyon izleyen kişiler bu zamanlarını eğlenceli hale getirmek için kullanıyorlar. Televizyonları izlerken kişiler isterlerse keyif aldıkları programları izleyerek eğlenceli bir zaman geçirirken istedikleri takdirde direkt olarak eğlence kanallarına yöneliyorlar. Bu kanallarda haberler ya da farklı gündem programları bulunmazken yalnızca eğlence odaklı programlar yer alıyor. Genel olarak ünlülerin hayatlarını, onlarla yapılan röportajları, ev hayatlarını ve daha birçok ayrıntıyı sunan bu programlar ile birlikte kişiler eğlenceli bir vakit geçirmiş oluyorlar. Bu sebeple de bu kanalların bulunduğu paketler her zaman çok daha fazla talep görüyor.

D-Smart üyeliklerini başlatan kişiler eğlence kanallarının da paketlerinde bulunması düşüncesiyle eğlencesever paketi satın alabilirler. Bu paket doğrultusunda kişilere 3 adet HD kanal sunulurken bu kanallar tamamen eğlence odaklı kanallar olarak hizmet veriyorlar. Bu hizmet çerçevesinde sunulan ilk kanal Entertainment kanalı oluyor. Bu kanal 24 saat boyunca HD yayınla izleyicilerin karşısında olurken oyuncuların, şarkıcıların ve diğer ünlü kişiliklerin hayatları hakkında son gelişmeleri ve dedikoduları izleyicileri ile paylaşıyor. Bu kanal ile birlikte birçok ünlünün evine konuk olan izleyiciler samimi röportajlar ile birlikte ünlüleri daha yakında tanımış oluyorlar. Buna ek olarak ünlüleri yaptıkları ilginç olaylar da kanal içerisinde izleyicilere sürekli olarak gösteriliyor.

Fashion TV bu paket çerçevesinde sunulan ikinci kanal oluyor. Modayı takip eden ve giyimine özen gösteren bayanlar için bu kanal vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Gün boyunca moda konusunda yaşanan gelişmeleri ve olayları izleyicilerine aktaran kanalda belirli saatlerde gerçekleşen defileler ile birlikte bayanlar çok sayıda yeni kreasyonu gözlemleme şansı buluyor. Böylece hem yaz aylarında hem de kış aylarında sezon başlamadan önce en popüler renkler kıyafetler ve ayrıntılar hakkında bayanlar bilgi sahibi oluyorlar. Bu da sosyal hayatlarına direkt olarak yansıyabiliyor. Alışverişlerini bu doğrultuda gerçekleştiren bayanlar son derece şık bir görünüm ile birlikte istedikleri her mekânda bulunabiliyorlar. Böylece her yönden eğlenceli bir kanal izlenirken sosyal hayatı da olumlu bir şekilde etkileyebiliyor.

HD olarak yayınlanan diğer eğlence kanalı ise Trace Urban kanalı oluyor. Bu kanal içerisinde daha çok müzik ve dansa odaklanılırken kişiler eğlenceye adeta doyuyorlar. Birçok farklı klip ve kliplerin hikâyeleri gün içerisinde ekranlarda olurken ünlülerin kamera arkası görüntüleri, şarkılar hakkındaki yorumları ve dans figürleri sürekli olarak ekranlarda seyirciler ile buluşuyor. Bu paket ile birlikte bu 3 kanalı satın alan kişiler televizyonlarında 24 saat yayın yapan eğlence kanallarına kavuşmuş oluyor. Fiyatların da olabilecek en uygun düzeylerde olması sebebiyle kullanıcılar d-smart üyeliklerinden sonra bu paketi de aktif hale getiriyorlar.

İlk kez D-Smart üyesi olacak kişiler eğer bu paketi de sistemlerine eklerlerse bunun için yalnızca ayda 5 TL ödemek zorunda oluyorlar. Son derece uygun bir fiyat olduğu için çok sayıda kişi bu teklifi kabul ediyor. Bu sayede kişiler 24 ay taahhüt vererek ayda 5 TL ücretle bu 3 HD kanalı satın alabiliyor. Bu aşamada D-Smart tarafından kişilere peşin ödeme teklifi de sunuluyor. Eğer kişiler 24 ay taahhüt sonrasında ödemelerini direkt olarak gerçekleştirirlerse bu ödemeler sayesinde 15 TL indirim kazanıyorlar. Üyelikleri gerçekleşen kişiler 24 ay için 105 TL ödeyerek bu paketi satın alabiliyorlar. Bu imkânlar sayesinde de yerel kanalların dışında onları neşelendirecek ve mutlu edecek 3 kanal daha D-Smart kanal listesine çok uygun fiyata eklenmiş oluyor.

Tanıtım Yazısıdır

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir