Dardanelspor, Kızılcahamam’daki İlk Hazırlık Maçında Galip

Dardanelspor, Kızılcahamam’daki İlk Hazırlık Maçında Galip
16 Ağustos 2014

Çanakkale Dardanelspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Kızılcahamam’da oynadığı ilk hazırlık karşılaşmasından galip ayrıldı.

Yeni sezon hazırlıklarına Kızılcahamam’da devam eden Çanakkale Dardanelspor oynadığı ilk hazırlık karşılaşmasında Spor Toto 2. lig beyaz grup takımlarından Sarıyer’i 3-2 mağlup etti. Karşılaşma boyunca tecrübeli rakibi karşısında üstün oynayan Çanakkale Dardanelspor, karşılaşmanın ilk yarısını Taner Araz ve Ensar’ın golleri ile 2-1 önde kapadı. Müsabakanın ilk yarısında Okan, Ahmet ve Yasin ile girdiği yüzde yüzlük gol pozisyonlarından yararlanamayan Çanakkale Dardanelspor, karşılaşmanın ikinci yarısında da üstün oynayan taraftı. Harun’un golü ile 3-1 öne geçen kırmızı-beyazlılar karşılaşmanın sonlarına doğru Sarıyer golüne engel olamazken maçtan 3-2 galip ayrılmayı bildi.

Çanakkale ekibi 25 Ağustos 2014 tarihinde sona erecek kampın sonuna kadar toplam 4 hazırlık karşılaşması oynayacak. Dardanelspor, kampın son gününde ise Sakarya’da Sakaryaspor ile karşılaşacak ve Çanakkale’ye dönecek.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir