“Demli Sesler” Korosu İlk Konserini Verdi

“Demli Sesler” Korosu İlk Konserini Verdi
02 Kasım 2013

Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen Altın Yıllar Yaşam Merkezi Projesi kapsamında 65 yaş ve üstü katılımcıların oluşturduğu “Demli Sesler” Korosu ilk konserini 31 Ekim 2013 tarihinde Çimenlik Kalesi Konferans Salonu’nda verdi.

Koro Şefi Ömer Aydın yönetiminde gerçekleşen konsere, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü, Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal, İdare Mahkemesi Başkanı Orhan Çıldıroğlu, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Merkez Komutanı Dz.P.Kd.Alb. Necmettin Sarı, Çanakkale Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Duygu Albayrak, Çanakkale Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Aymaz ile merkez katılımcılarımızın aileleri, çok sayıda hemşerimiz ve kent gönüllülerimiz katılım gösterdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 90’ncı yılının kutlandığı bugünlerde Koro Şefi Ömer Aydın’ın seçimiyle, Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği türkülerin de yer aldığı beş eserin yanında merkez katılımcılarının seslendirdiği şiirler de büyük beğeni topladı. Programı büyük beğeni ile karşılayan konuklar tarafından ayakta alkışlanan koroya program sonunda protokol üyeleri karanfil hediye ederken Koro Şefi Ömer Aydın da çalışmalardan büyük keyif aldığını dile getirerek böyle bir projenin içinde olmanın kendisine verdiği mutluluğu katılımcılar ile paylaştı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir