Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ataç Çanakkale’de

13 Şubat 2009

Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç, kendisine bağlı birlikleri denetlemek üzere geldiği Çanakkale’de valiliği ziyaret etti.

Sabah valiliği ziyaret ederek göreve yeni başlayan Vali Abdülkadir Atalık’la görüşen Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç, Çanakkale’nin kendileri açısından önemli bir yerinin olduğunu belirterek, “Boğaz Komutanlığı’nın planlı denetlemeleri için Çanakkale’ye geldim. Bölgeyi ziyaretimizde göreve yeni başlayan valimize de nezaket ziyareti yapmayı düşündüm. Çanakkale’ye gelişimiz bize her defasında ayrı bir heyecan veriyor. Burasını çok seviyoruz ve evimiz kabul ediyoruz” dedi.

Basın mensuplarının gündemle alakalı soru sorulmasına izin verilmeyen ziyaret sonunda Vali Atalık ile Oramiral Ataç günün anısına birbirlerine çeşitli hediyeler verdi.

İHA

Yorumlar...
  • kadir yıldırım
    03/12/2011 12:05

    gerekirse 30 ay daha askerlik yaparım bide seferberlik geldi korkmuyorum vatan için gidiyorum sizler için degil iktidar için degil

  • kadir yıldırım
    03/12/2011 12:05

    biz bu vatan için 15 ay askerlik yaptık ama zengin çocukları 30bi,n tl veriyo vatanı fakir ve fukara çocukları kurtarıyo olsun türkiyede yasalar böyle gidiyo iktidar ak partide vekil çogunlugu onlarda yasaları istedikleri gibi çıkarıyorlar.başbakanın ogluda çürük aldı gemiçik aldı hayat onlara güzel o gemicik başlarına ters düşer inşallah tabiki tügü bitmemiş yetimin hakkıyla alınan şeyler bunlar neyse bu söylediklerimiz bi kulanızdan gircek digerinden çıkcak

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir