Denizdeki Kanalizasyon Boruları Vatandaşları Korkuttu

Denizdeki Kanalizasyon Boruları Vatandaşları Korkuttu
15 Ağustos 2009

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde sahilde balık tutan vatandaşlar, aniden yüzeye çıkan siyah cisimleri görünce kıyıya dev bir balığın yaklaştığını sanarak korktu.

Mezbaha mevkiinde balık tutan vatandaşlar, denizden birden yılan balığı şeklinde devasa siyah bir cismin çıktığını gördü. Dev balığın sahile doğru geldiğini zanneden vatandaşlar dehşete kapıldı. Ancak daha sonra bunun bölgeye döşenen kanalizasyon boruları olduğu anlaşıldı. Zincirlerinden kopan boruların yüzeye çıktığı anlaşılınca herkes rahat bir nefes aldı.

Vatandaşlar, aniden deniz yüzeyine yuvarlak yılan balığı gibi bir cismin çıktığını belirterek, “Önce ne olduğunu anlamadık. Aniden bu cisim yukarı çıkınca aklımıza Van Gölü Canavarı geldi. Çok korktuk. Ancak daha sonra bunun belediyenin yaklaşık bir ay önce döşediği kanalizasyon boruları olduğunu anladık. Yetkililerin boruları zemine tespit etmesi lazım” dedi.

Gelibolu Belediyesi tarafından bir süre önce yenilenen kanalizasyon şebekesini tutan zincirlerin bağlantı betonlarından koptuğu öğrenildi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir