Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Dışı Domates, İçi Çilek

Dışı Domates, İçi Çilek

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde bir vatandaş, evinin bahçesinde yetiştirdiği domateslerin içinde çilek görünce şaşkına döndü.

9 yıldır bahçe işleriyle uğraşan ve ilk kez böyle bir şeyle karşılaştığını belirten Hakan Onur, “Oğlum Berkay akşam topladığımız domateslerden birini kestiğinde içinde çilek olduğunu gördü. Hayretler içinde kaldık. Merak edip bahçedeki diğer domatesleri de koparıp kestiğimizde hepsinin içinden çilek çıkınca iyice şaşırdık” dedi.
Evin hanımı Hüsniye Onur ise, “Fidanları pazardan almıştık. Topladığımız ilk mahsulde böyle bir şey çıkması bizi şaşırttı” diye konuştu.

Onur ailesinin komşuları Nezih Şatıroğlu da olayı duyunca şaşkına döndüğünü ifade ederek, “Komşumuzun oğlu Berkay, ‘Domatesin içinde çilek var’ deyip geldiğinde şaka yapıyor zannettim. Fakat domatesi alıp incelediğimde içi tamamen çilek gibiydi. Biraz daha dikkat edince domatesin içinde bütün hatlarıyla bir çilek formu gördüm. Diğer domateslerde de durum aynı” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir