‘Doğacanlar’ ve ‘Elele Drama Kulübü’nden Karadağ Köyü’ne Ziyaret

03 Mart 2015

Çanakkale Belediyesi Troia Sosyal Yaşam Evi “Elele Drama Kulübü” 28 Nisan 2015 Cumartesi günü “Oyunlarla Yaşayanlar” isimli oyunlarını Çan’ın Karadağ Köyü’nde sahneledi.

Çanakkale Belediyesi Tiyatro Topluluğu Eğitmeni Cengizhan Sürücü tarafından, Ezgi Karakaş’ın asistanlığı ile çalıştırılan “Elele Drama Kulübü” oyunlarını ilk kez sahnelemenin heyecanını yaşadı. Beyzanur Taşdeler, Arzu Savakçı, Kübra Tabuk, Şehriban Ekinci, Miraç Alparslan ve Batuhan Kesen’den oluşan Elele çocukları, dans, yüz boyama, oyunlarla drama ve müzikli etkinlikler ile desteklenen programdan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Barbaros Sosyal Yaşam Evi ‘Doğacanlar’ çocuk grubu, düzenlenen etkinlikte ‘Elele Drama Kulübü’nü yalnız bırakmadı. Karadağ köy halkı Doğacanlar’ı ve Elele Drama Kulübü’nü büyük bir istek ile çok güzel ağırladı. Sanatın gücü ile bir araya gelen çocuklar birlikte keyifli ve paylaşım dolu bir gün geçirdi. Sosyal Yaşam Evleri çocukları sanata ve doğaya birlikte sahip çıkmak için Karadağ çocuklarını Çanakkale’ye davet ederek köyden ayrıldı.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir