Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Doğu’dan Batı’ya Alındı, İşte Çanakkale’nin Yeni Emniyet Müdürü…

Doğu’dan Batı’ya Alındı, İşte Çanakkale’nin Yeni Emniyet Müdürü…

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameye göre, aralarında İzmir, Diyarbakır, Adana, Antalya gibi illerin de bulunduğu 61 ilin emniyet müdürü değişti.  İstihbarat, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele, Özel Harekât ve Siber Suçlarla Mücadele Daire başkanlarının da aralarında olduğu 27 daire başkanı değişti.

Kararnameyle Doğu illerinde görev yapan bazı emniyet müdürleri de Batı illerinde görevlendirildi. Bu kapsamda Çanakkale Emniyet Müdürü , Şırnak Emniyet Müdürü Celal Sel oldu. Eski Çanakkale Emniyet Müdürü Yılmaz Özden ise merkeze alındı.

Celal Sel Kimdir? 

Aslen Kütahya İli Simav İlçesi nüfusuna kayıtlı olup, 1968 yılında doğmuştur. Polis Akademisi’nden 1990 yılında mezun olarak İzmir İlinde Komiser Yardımcısı rütbesinde mesleğe başlamış, sırasıyla Kahramanmaraş ilinde, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığında ve İstanbul illinde görev yaptıktan sonra Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında Polis Başmüfettişi olarak göreve başlamıştır. 19/01/2015 tarihinde Müşterek Kararname ile Şırnak İl Emniyet Müdürü olarak atanmış, 24/01/2015 tarihinde görevine başlamıştır. Son olarak Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’ne alınan Celal Sel, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir