“Düşman Kardeşler” Dizisinin Oyuncuları Gelibolu Gecesi’nde Bir Araya Geldi

18 Haziran 2012

Gelibolu ilçesinde çekimleri devam eden ve Show TV’de yaz döneminde yayına girmeye hazırlanan “Düşman Kardeşler” dizisinin ünlü oyuncuları Ticaret Odası’nın düzenlediği sürpriz gecede bir araya geldi.

Çanakkale’nin tarihi olduğu kadarıyla doğa güzellikleriyle meşhur Gelibolu ilçesinde geçtiğimiz Mayıs ayında startı verilen Düşman Kardeşler dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık bir aydır Gelibolu’da bulunan, İbrahim Mertoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Düşman Kardeşler’in oyuncu kadrosunda Oya Aydoğan, Tarık Papuççuoğlu, Kaan Urgancığolu, Murat Eken, Hande Subaşı ve Burcu Biricik gibi ünlü isimler yer alıyor. İnadına aşkın yaşandığı bir Trakya entrikasını ekrana taşıyacak olan, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı ve Semra Dündar’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncuları Gelibolu Ticaret Odası tarafından organize edilen Kalanora Tesislerindeki Gelibolu Gecesi’nde bir araya geldi.

Ünlü oyuncular, Haziran ayı sonunda yayına girmesi planlanan dizinin başarılı olması temennisinde bulundukları gecede, gönüllerince eğlenerek yorgunluk attı. Yılların sinema sanatçısı Oya Aydoğan, Gelibolu Gecesi’nde mikrofonu eline alarak ekip arkadaşları için birbirinden güzel şarkılar söyleyip, dans etti. Dizi ekibinin ‘baba’ diye hitap ettiği başrol oyuncularından Tarık Papuçcuoğlu’nun taklitleri ve esprileriyle renk kattığı gecede kahkahalar havada uçuştu.

Gelibolu’ya ilk kez geldiğini ve çok beğendiğini belirten Oya Aydoğan, “Tarihi özellikleriyle bildiğim, ancak daha önce gelme fırsatı bulamadığım Gelibolu’yu çektiğimiz bu dizi sayesinde görmek ve güzelliklerini yaşama şansına kavuştuk. O kadar güzel bir yer ki, çok hoşuma gitti. Halkının yaklaşımı ve misafirperverliği muhteşem. Çekimlerde bize çok yardımcı oluyorlar. Bu dizi çekilmeye devam ettiği sürece buradayız, Gelibolulu olacağız. Ticaret Odası’nın yaptığı bu özel sürprize de çok sevindik. Sabah başlayan çekimler geç saatlerde bitiyor. Hem eğlendik, hem de yorgunluk atma fırsatı bulduk. Çekimler için ara verildiği bir gün de tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte Gelibolu Yarımadası’ndaki şehitlik ve savaş alanlarını gezeceğiz. Bize bu yurdu emanet eden ve bu güzellikleri yaşamamızı sağlayan atalarımızı ziyaret edip dualarımızı edeceğiz” dedi.

[Kaynak: canakkaleninrehberi.com]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir