Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Duyarlı Öğrencilerden Başkan Gökhan’a Ziyaret

Duyarlı Öğrencilerden Başkan Gökhan’a Ziyaret

‘Topluma Hizmet Projeleri’ kapsamında Çanakkale’de bulunan Robert Koleji öğrencileri, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret etti.

Uzun süredir gerçekleştirdikleri Topluma Hizmet Projeleri kapsamında Okul Boyama Projesi’ne dahil ettikleri Kumkale İlköğretim Okulu’nda çalışmalarını yürüten Robert Koleji öğrencileri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı da Belediye Meclis Salonu’nda ziyaret etti. Projeleri kapsamında Kumkale İlköğretim Okulu’nu boyayan öğrenciler, aynı zamanda Çanakkale’de de tarihi ve kültürel yerleri gezme imkanı bulduklarını ve Çanakkale’yi çok beğendiklerini ifade etti.

Robert Koleji öğrencilerini gerçekleştirmiş oldukları bu projeden dolayı kutlayan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, öğrencileri hem tebrik etti hem de bu tür projelerin Türkiye genelinde yaygınlaşmasını temenni ettiğini ifade etti.

Ziyarette öğrenciler Başkan Gökhan’a çiçek takdim ederken, kent ve belediye ile ilgili materyaller de öğrencilere hediye edildi.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir