Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Efes Pilsen Blues Festival

Efes Pilsen Blues Festival

Bu yıl 19’uncu kez düzenlenecek Efes Pilsen Blues Festivali, 26 Kasım 2008’de Çanakkale’de, Kolin Otel’de sahne alacak. Kapı açılış saati: 18:30

Efes Pilsen Blues Festivali, bu yıl da blues müziğinin efsane isimlerini ağırlayacak. Dünya çapında piyano dahisi olarak tanınan Eddie Bo, müziği geleneksel blues ve new age funk arasında bir sentez özeti olarak kabul edilen John Lee Hooker Jr. ve hayatının tüm renklerini müziğine taşımayı başaran Watermelon Slim blues fırtınası estirecek.

Blues sanatçıları, 25 Ekim’de Adana’da, 27 Ekim’de Gaziantep’te, 28 Ekim’de Diyarbakır’da, 30 Ekim’de Malatya’da, 31 Ekim’de Kayseri’de, 2-3 Kasım’da Rusya’nın başkenti Moskova’da, 5 Kasım’da KKTC/Girne’de, 7 Kasım’da Denizli’de, 8 Kasım’da Antalya’da, 9 Kasım’da Konya’da, 12 Kasım’da Trabzon’da, 14-15 Kasım’da Ankara’da, 18 Kasım’da Eskişehir’de, 19 Kasım’da Bursa’da, 21-22 Kasım’da İstanbul’da, 25 Kasım’da Balıkesir’de, 26 Kasım’da Çanakkale’de, 28 Kasım’da İzmir’de, 29 Kasım’da İzmir’de, 2 Aralık’ta Kocaeli ve 3 Aralık’ta Edirne’de sahne alacak.

[Kaynak]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir