Eğitim-Bir-Sen’de Numan Yaşar, Güven Tazeledi

28 Kasım 2010

Eğitim-Bir-Sen Çanakkale Şubesinin 3. olağan kongresinde Numan Yaşar yeniden şube başkanlığına seçilerek güven tazeledi.

Divan başkanlığını Memur-Sen-İl Temsilcisi ve Diyanet-Sen İl Başkanı olan Sefahattin Çiloğlu’nun yaptığı kongre Bizim Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı?nın okunması ile başlayan kongrede bir konuşma yapan Şube Başkanı Numan Yaşar, Türkiye?ye ve üyelere sendikacılığı sevdirdiklerini belirterek, “Şubemiz olarak hizmet içi eğitim seminerlerimiz ve panellerimizle daha iyi yetişmiş daha birikimli üyeler oluşturduk. Yıl içinde yaşadığımız stresi yıl sonu gezi ve pikniklerimizle attık. Yüz üye ile başladığımız çalışmalara bin üye ile devam ediyoruz. İnşallah bundan sonra da ekip arkadaşlarımızla daha iyiye daha güzele olaşmaya çalışacağız” dedi.

Yapılan seçim sonunda Eğitim-Bir-Sen yönetim kurulu üyeliklerine Numan Yaşar, Ahmet Arıcan, Recep Yonar, Şahin Uyanık, Fevzi Ali Damlalı, Hüseyin Şengil ve Erdal Doğancı seçilirken; Denetleme Kurulu üyeliklerine Murat Büyük, Murat Bayraktar, Mehmet Erdoğan, Nevzat Uzun ve Adnan Arı ve Disiplin kurulu üyeliklerine de Halil Özçelik, Murat Yılmaz, Sedat Aktaş, Mustafa Özcan ve Nurten Kımter seçildi. Seçimde üst kurul delegeliklerini de Numan Yaşar ile Mustafa Koroz seçildi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir