Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“El Emeği ve İnsan Unsuru” Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

“El Emeği ve İnsan Unsuru” Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı

Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı evi “El Emeği ve İnsan Unsuru” konulu karma fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.

Açılışını Çanakkale Sanayiciler ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yıldız’ın yaptığı sergi, Aşkın Değirmenci, Emine Yurdatap, Fotoğraf Eğitmenleri Cengiz Sinanoğlu ve pek çok sanatseverin katılımıyla açıldı.

Gelibolu Fotoğraf Derneğinden (GEFOD), BİGAFOT ve F17 Fotoğraf Topluluğu fotoğrafçılarından 17 fotoğrafçının 35 adet fotoğrafından oluşan fotoğraf sergisinde ayrıca Ankara Gençlik Haftası nedeni ile gerçekleştirilen Dünya Kültürleri ve Anadolu Buluşması etkinliğinde yapılan Fotoğraf yarışmasında 3. olan Onur Karakaş’ın Fotoğrafı da yer aldı.

Sergi Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı Evinde 3 Haziran 2012 tarihine kadar açık kalacak. Ayrıca, fotoğraf çekiminde yaşanan zorluklar anlatan dia gösterisi belli sürelerle gösterilecek.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir