Emniyet Müdürlüğü’nden Ticaret Borsasına Ziyaret

04 Aralık 2014

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Teşkilatı 3 Aralık 2014 Çarşamba günü Çanakkale Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ziyaret için Ticaret Borsasına gelen Emniyet Müdür Yardımcıları Mustafa Başar, Güngör Ören, Beyhan Gündoğan, Terörle Mücadele Şube Müdürü Ethem Ersöz, Trafik Şube Müdürü Hüseyin İşseven, Asayiş Şube Müdürü Armağan Şen’i Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Salamon Halyo ve Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Zakir Tanrıkulu ve Genel Sekreter Sevcan Elver kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen Borsanın kuruluş ve tarihçesi, vizyon, misyon ve politikalarını anlatarak, Ticaret Borsası’nda yer alan meslek grupları ve bu meslek gruplarının ilimiz ekonomisindeki yerini tanıtıp, Borsanın yurtiçi ve yurt dışı faaliyetleri ve projelerini içeren bir brifing sundu. Başkan S. Kaya Üzen, devletin temel unsurlarından biri olan Emniyet Teşkilatının her zaman büyük bir özveriyle görev yaptığını kaydederek, vatandaş olarak herkesin polise yardımcı olması gerektiğini ifade etti.

Emniyet Müdür yardımcısı Mustafa Başar; Çanakkale’de görev yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Çanakkale halkının güvenliği ve huzuru için tüm emniyet teşkilatının zaman metfunu gözetmeden görev yaptığını belirtti. Başar, 2015 yılının Çanakkale Savaşlarının 100. Yıl dönümü münasebetiyle yapmayı planladıkları projelerinden bahsederek, Emniyet Müdürlüğü olarak Çanakkale’de asayişin temeline yönelik olarak yapmış oldukları faaliyetler ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

Son olarak Başkan S. Kaya Üzen; her zaman Emniyet Müdürlüğü ile ortak projelerde yer almaktan onur duyacağını belirtti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir