Emniyet Müdürü Bektaş’tan Belediyespor’a Ziyaret

Emniyet Müdürü Bektaş’tan Belediyespor’a Ziyaret
30 Eylül 2009

Çanakkale Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan ve yönetim kurulu üyelerini kulüp ofisinde ziyaret etti.

Belediyespor yönetiminde bulunan yönetim kurulu üyelerini İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş ile tanıştıran Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan ziyaret sebebiyle Bektaş?a teşekkür ederek, ?Çanakkale Belediyespor olarak kentimizde her yaştan her insanın spor yapabilmesi için çalışıyoruz. Özellikle amatör sporların gelişmesi ve kentte var olmayan spor branş dallarının açılması için kulübümüzde yeni branşlar oluşturduk. 2. Ligde mücadele eden bayan voleybol takımımız var. Kentimizde yapılan Barış Kupası maçlarına katıldı. Hazırlık dönemi için iyi oldu. 9-10-11 Ekim tarihlerinde Ankara?da Türkiye Kupası maçlarını oynayacağız. Bizim için orada elde edeceğimiz başarı çok önemli. Ankara?da oynayacağımız Türkiye Kupası maçlarında sizleri de aramızda görmek bize mutluluk verir. Sporcularımızın kentte örnek bir model olmalarını istiyoruz. Çocukları ve gençleri spor yapmaya özendirmeliler ve böylece kötü alışkanlıklardan çocuklarımızı ve gençlerimizi uzak tutmuş oluruz. Yaptığımız çalışmalarla kısa zamanda tesisleştik. Belediyespor merkezi içinde herkesin yararlanabileceği havuz yapımı devam eden kapalı spor salonu ve rüzgar sporları merkezi var. Polis evi spor salonunu altyapı çalışmalarımız için bizlerin kullanımına açtınız? dedi.

Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, kendisinin de spora ilgi duyduğunu belirterek, ?Yapacağınız çalışmalara katkı sunmak isterim. Ben de voleybol oynadım. Voleybol takımın 2. Ligde mücadele etmesi kent için bir şans? şeklinde konuştu.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir