En Hızlı Büyüyen 100 Şirket Arasında Yer Alan Çanakkale Firması’na Plaket

02 Şubat 2017

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen şirketleri TOBB’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Çanakkale’den törene Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen ve TOBB Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyesi, Marmara Bölge Temsilcisi ve Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna katılım sağladı. Törene rahatsızlığından dolayı katılamayan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Dönmez Demir-İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firma sahibi Gökhan Dönmez’i Borsa Başkanı S.Kaya Üzen ve TOBB GGK Marmara Bölge Başkanı İ.Kürşat Tuna ziyaret ederek, firma adına aldıkları plaketi takdim ettiler.

Yapmış oldukları ziyaret ile ilgili değerlendirme yapan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen; “Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında Çanakkalemizden Dönmez Demir-İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firmasının yer alması bizleri gururlandırdı” dedi. Çanakkale’de faaliyet gösteren şirketin, hem ülke ekonomisine hem de istihdama katkı sağladığını belirten Borsa Başkanı Üzen, “Dönmez Demir- İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti yetkilisi Gökhan Dönmez’e başarılarından dolayı tebrik ediyor, önümüzdeki yıllarda İlimizden daha birçok firmanın bu şekilde başarılarla anılmasını temenni ediyoruz.” dedi.

TOBB Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyesi, Marmara Bölge Temsilcisi ve Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna ise açıklamasında “Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında girme başarısını gösteren Dönmez Demir-İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti Çanakkalemizin gurur kaynağı olmuştur.” ifadelerine yer verdi. 2016 yılında yaşanan bunca sıkıntılara rağmen iş dünyasının çalışma azminden hiçbir şey kaybetmeden başarı öykülerini yazmaya devam ettiğini belirten Başkan Tuna “İş dünyası olarak her zaman üretmeye, katma değer yaratmaya devam edeceğiz. Başta Dönmez Demir-İnşaat-Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti firması yetkilisi Sevgili Kardeşimiz Gökhan Demir olmak üzere bu başarıda pay sahibi olan şirketin yöneticilerini ve çalışanlarını canı gönülden kutluyorum. Başarılar diliyorum. Gelecek sene bu listede Çanakkalemizden firmaların artmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir