Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Engelsiz Çanakkale Havalimanı Projesi Hayata Geçti

Engelsiz Çanakkale Havalimanı Projesi Hayata Geçti

Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında “Engelsiz Çanakkale” zihniyetiyle yapılan çalışmalar sonucunda ‘Engelsiz Çanakkale Havalimanı Projesi’nin hayata geçirildiği belirtildi.

Basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

Engelsiz Çanakkale zihniyetiyle Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi olarak 2007 yılından beri her yeni engelli projelerinde öncü olmuş ve ilkleri başarmış bulunmaktayız.
29 mayıs 2013 tarihinde Sayın Valimiz Güngör Azim Tuna’yı uğurlarken havalimanımızdan engelliler için yapılan tüm çalışmaları destekliyor ve tüm kamu kurum ve kuruluşların örnek almalarını temenni ediyoruz.
Türkiyenin engelsiz havalimanları sıralamasında Çanakkale havalimanımızın aldığımız bilgiye göre ilk 3’e girmesi de bizleri onurlandırmış olup havalimanı müdürümüz Yücel Besim Aladağ yardımcıları ve destek veren çalışanlarımıza teşekkür eder verdikleri değerden dolayı tebrik ederiz.
Kamu kurum ve kuruluşlarımızın da havalimanımızı örnek alarak en yakın zamanda gerekli eksikliklerini tamamlamalarını temenni ediyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir