Erdal Özyağcılar’dan Başkan Mehmet Ünal Şahin’e Ziyaret

12 Mayıs 2011

Kazdağları’nın doğa harikası köylerinden Adatepe’de yaklaşık bir sezondur çekimleri yapılan ve izleyicilerden tam not alan Karadağlar Dizisi’nin başrol oyuncusu, usta tiyatrocu Erdal Özyağcılar Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’i makamında ziyaret etti.

Show Tv’de her pazartesi haberlerden sonra yayınlanan Karadağlar Dizisi yaklaşık bir sezondur büyük bir ilgiyle izleniyor. Dostayevski’nin “Kramazov Kardeşler” adlı romanından uyarlanan dizi, Halit Karadağ (Erdal Özyağcılar) ve oğullarının hikayesini anlatıyor. Dizinin başrol oyuncusu usta tiyatrocu Özyağcılar, geçtiğimiz gün Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’i makamında ziyaret etti. Yaklaşık iki saat süren ziyarette Başkan Ünal ve Özyağcıların samimiyeti gözlerden kaçmadı.

Başkan Şahin, “Bölgenin tanıtımı adına büyük katkılar sunan oyunculara bir kez daha halkımız adına teşekkürlerimi iletiyorum. Sayın Özyağcılar ve emeği geçen tüm oyunculara şükranlarımı sunuyorum. Kazdağları’nda çekilen Karadağlar Dizisi’nin başarısının devamını diliyorum” dedi. Burada bir kez daha yöre ile ilgili düşüncelerini aktaran Özyağcılar, ” Bu bölge gerçekten insanın hiç yaşlanmayacağı yerlerden biri. Doğayla başbaşa, sessiz, sakin anlar yaşamak isteyenlere tavsiye edebileceğim ender bölgelerden. Dünyanın bir çok ülkesinde bulunmuş biri olarak ifade edebilirim ki, herkesin bu bölgede birkaç gün geçirmesi gerekir. Zaten buralara gelenler bir daha gitmiyorlar, ev alıp yerleşiyorlar. Ailemde buraları çok sevdi, onlarda burada vakit geçirmekten çok hoşlanıyorlar. Bu güzelliklerin yok olmasına karşı oluşabilecek her türlü tehdit karşısında dim dik durmalıyız” dedi.

Ziyareti esnasında belediye personeliyle samimi sohbetler eden Özyağcılar, yaklaşık iki saat kadar burada kaldıktan sonra filmin çekildiği Adatepe Köyü’ne döndü.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir