Esenler Mahallesi’nde Bahar Şenliği!

22 Mayıs 2015

Çanakkale Kent Konseyi Esenler Mahalle Meclisi tarafından 24 Mayıs Pazar günü saat 17.00’da Özgürlük Parkında Esenler Mahallesi 1. Bahar Şenliği düzenleniyor.

“Küçük Büyük El Ele Haydi Özgürlüğe” sloganıyla bu yıl birincisi gerçekleştirilecek olan Bahar Şenliğine Esenler Mahallesinde bulunan anaokulu, ilk ve orta dereceli okulların yanı sıra Esenler Yemek Kültürü Derneği, Esenler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği katkı sunuyor.

Şenlik kapsamında Mehmet Akif Ersoy Ticaret Meslek Lisesi Roman Dans Grubu, Zübeyde Hanım Anaokulu palyaço gösterisi, Ticaret Borsası İlkokulu halk oyunu, Ömer Mart Ortaokulu Anadolu’dan Esintiler gösterisi, Ticaret Borsası İlkokulu Latin dans gösterisi, Özlem kayalı ilkokulu karaoke gösterisi, Özlem Kayalı ilkokulu atık malzemelerden hazırlanmış giyim defilesi katılımcıların beğenisine sunulacak. Şenlikte Ozan Kalender Gürer ve Gurup Mektup sahne alacak. Şenlikte ayrıca, Kırkyama kursiyerleri Kırkyama standı, Esenler Yemek Kültürü Derneği yemek standı açarken, Esenler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği spor etkinlikleri gerçekleştirecek. Oyun ve yarışmalarla dopdolu bir şenlik sizleri bekliyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir