Çan Esnaf Odasından İftar Verenlere Teşekkür

10 Eylül 2009

Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Güner, kurdukları iftar çadırında yemek veren bütün hayırseverlere teşekkür etti.

Başkan Mehmet Güner, Ramazan ayında dostluk, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının doruğa çıktığını, bu duyguların bütün kesimler tarafından yaşanması gerektiğini belirterek, ?İlçemizde ve köylerimizde değerli halkımıza her türlü hizmeti veren esnaf ve sanatkarlarımız adına Çan Esnaf ve Sanatkarlar Odası?nın organize ettiği iftar çadırı uygulaması dördüncü yılında da başarıyla yapılıyor. Bu kapsamda iftar çadırımıza teşrif eden halkımızın, sıcacık kardeşçe bir ortamda iftar açmaları sağlandı. Çadırımıza gelemeyen yaşlı ve özürlü vatandaşlarımızın evlerine sıcak yemek servisleri, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ile Terzialan Belediye Başkanı Bahattin Sağın?ın talimatları doğrultusunda zabıtalarca gelmesi mümkün olmayan kardeşlerimizin evlerine sıcak yemek ulaştırıldı? dedi.

Oda Başkanı Güner, Ramazan çadırlarının zengin fakir her kesimden insanların beraber yemek yediğini de belirterek, ?Böylece aynı ortamda kaynaşma sağlandı. Çanlı bürokratlarımızın, iş adamlarımızın vatandaşlarımızla bir araya geldiği, aynı sofrada yemek yediği, aynı sohbeti muhabbeti ettiği kaynaşmanın doruk noktasının oluşmasını sağlayan hayırsever vatandaşlarımıza müteşekkiriz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da hizmetin aksamadan sürmesine vesile olan hayırsever vatandaşlarımızdan bizleri desteklemelerini istiyoruz? dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir