Esra Yurttut ile Doğaçlama Dans Kampı II

Esra Yurttut ile Doğaçlama Dans Kampı II
16 Ağustos 2019
18 Ağustos 2019
Yıldız Koyu
Dans

16-17-18 Ağustos’ta Gökçeada Yıldız Koy’da Esra Yurttut ile Doğaçlama Dans Kampı II’de buluşalım! Yazın, doğanın, hareketin, adanın ve Yıldız Koy’un tadını çıkaralım.

BU KAMPTA NELER VAR

Deniz, Güneş, Çadır, Nefis yemekler, Oyun, Doğaçlama, Grup çalışmaları, Doğa yürüyüşü, Kontak doğaçlama, Esneme – uzama – güçlenme çalışmaları, Beden farkındalığı egzersizleri.

KATILIM KOŞULLARI
“Kampımız koşulsuz şartsız hareket etmeye gönüllü herkese açıktır. Atölyeye katılım için dans geçmişi gerekmemektedir. Dans atölyelerine adadan tek katılım ücreti ödeyerek katılım mümkündür. iletişim ve kayıt : 0542 694 56 96. Çalışmalar için rahat hareket edeceğiniz kıyafetler ve yürüyüşümüz için spor ayakkabı / yürüyüş ayakkabısı almanız yeterlidir. Kendi çadırında 2 gece konaklama + kahvaltı + akşam yemeği + atölyeler : 1 kişi fiyatı 470 TL. Kamp çadırında 2 gece konaklama + Kahvaltı + akşam yemeği + atölyeler : 1 kişi fiyatı 510 TL.0-6 yaş ücretsiz. 6-12 yaş %50 indirimli. Bilgi ve Kayıt İçin : 0542 694 56 96 ya mesaj atabilirsiniz .Son kayıt: 9 Ağustos Cuma.”

Esra Yurttut kimdir?

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Klasik Bale eğitimi aldı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Çağdaş Dans Bölümü’nde lisans ve yüksek lisansını tamamladı. 2004 yılı itibariyle ‘noland’ adı altında farklı disiplinleri bir araya getirerek kendi projelerini üretmeye başladı. Yurtiçi ve yurtdışında festivallerde eserlerini sahneledi. MSGSÜ’de 2 sene Çağdaş Dans ve 1 sene Oyunculuk Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak dans-hareket, klasik bale, pilates ve repertuvar dersleri verdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir