‘Eyyvah Eyvah 2’ Filminin Galası Çanakkale’de Yapıldı

14 Ocak 2011

Çanakkale’nin Ezine ilçesi Geyikli beldesi ile Bozcaada ilçesinde çekimleri yapılan “Eyyvah Eyvah 2” filminin galası Çanakkale’de yapıldı.

Filmde oynayan Geyikli beldesinden 200’e yakın kişinin de katıldığı Onzekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü Troia Kültür Merkezi’ndeki gala gecesinde filmi başından sonuna kadar kahkahalarla izleyen yaklaşık 500 kişi bazı sahnelerde de hüzünlendi. Filmin sona ermesiyle birlikte oyuncu arkadaşlarıyla birlikte sahneye çıkan Ata Demirer, gösterilen ilgi sebebiyle katılımcılara teşekkür etti. Diğer oyuncular da yaptıkları konuşmalarda filmin çekimleri sırasında kendilerine yakın ilgi gösteren
kaymakamlar, belediye başkanları ve Geyikli beldesi ile Bozcaada halkına teşekkür etti.

Filmin ardından sahneye çıkan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Tezcan, Ata Demirer ve ekibinin bu filimle ilin tanıtımına önemli katkı sağladığını belirterek, “Bizler Çanakkale halkı olarak onları ayakta alkışlayarak ödüllendiriyoruz. Bu verdiğimiz plaketlerle de onlara teşekkür ediyoruz. Buradan Ata Demirer’den bir isteğimiz var. Bu filmin devamının yapılmasını arzu ediyoruz. İnşallah filmin devamı gelir” dedi.

Galayı Çanakkale Vali Yardımcısı Ali Partal, Belediye Başkan Vekili Muharrem Erkek, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir ve üst düzey yetkililer ile yaklaşık 500 kişi izledi.

Plaketlerin verilmesinin ardından ise “Eyyvah Eyvah” filminin ekibi Ali Kırca’nın sunduğu “Siyaset Meydanı” programına katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir