Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
!f Kare 2017 Çanakkale Film Gösterimleri Sona Erdi

!f Kare 2017 Çanakkale Film Gösterimleri Sona Erdi

!f İstanbul programından “!f2” için seçilen beş özel film, festivalin son üç günü olan 24-25-26 Şubat 2017 tarihlerinde, İstanbul ile aynı zamanda Ece Ayhan Sivil Girişimi’nin organizasyonuyla Çanakkale’de Şair Ece Ayhan Evi’nde izleyicisiyle buluştu.

Dünyada ilk kez 8 yıl önce !f İstanbul tarafından başlatılan ‘alternatif film dağıtım ve paylaşım’ projesi !f2, bu yıl !f filmlerini 32 şehir ve 42 farklı noktaya taşıdı. Film gösterimlerin ardından İstanbul’da yönetmenlerle yapılacak söyleşiler internet üzerinden canlı yayınlandı ve Çanakkale’de katılımcılar da sohbeti izleyebildi. Ayrıca, Anadolu’nun farklı şehirlerinin toplum merkezlerinde Suriyeli mültecilere özel Arapça altyazılı gösterimler de yapıldı. Çanakkale’de de gösterime giren Tanna, Dev / The Giant, Camdan Atlar / Window Horses, Bir Günde Hindistan / India In A Day,Koca Dünya / Big Big World filmleri izleyiciler tarafından beğeniyle izlendi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir