Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Fatih Erdoğan’la Çocukça

Fatih Erdoğan’la Çocukça

Çanakkale Belediyesi ve Mavitay Çocukların Kültür Evi ortaklığında düzenlenen çocuk kitapları yazarlarıyla söyleşi ve imza gününün bu ayki konuğu Fatih Erdoğan oldu.

Söyleşi öncesi Fatih Erdoğan’ın kitaplarını okuyarak hayal güçleriyle afişlere yansıtan çocuklar, okudukları kitabın yazarlarıyla buluşmanın heyecanını yaşadı. Belediye Başkan Vekili Sevgi Uluşal, Çanakkale’de bu tür etkinliklerin yapılmasının gurur verici olduğunu belirterek, “Çocukların aldıkları her türlü bilgi ve çocuk yaşlarda kazanılan alışkanlıklar bir ömür boyu hayatlarını şekillendiriyor. Bir eğitimci olarak kazandığım tecrübelere dayanarak ailelerimize de bu konuda çok büyük sorumluluklar düştüğünü söyleyebilirim. Daha bilinçli toplumların yetişmesi, hayattaki başarının ve büyük düşünmenin sırrı kitap okuyarak düşünce gücünü geliştirmektir. Çocuk kitapları yazarı Fatih Erdoğan’a bu sebeple teşekkür ederim” dedi.

Etkinliğe katılan çocuklar okudukları kitaplar ile ilgili merak ettikleri soruları da Fatih Erdoğan’a yönelttiler. İçlerinde yazar olmayı düşünen çocukların da bulunduğu topluluk Çanakkale’nin bu alanda eğitimcilerinin kalitesini ve çocukların bu konudaki farkındalıklarının bir göstergesi oldu.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir