Gazete Star, Çanakkale?de Yayın Hayatına Başladı

09 Eylül 2011

24 Ağustos 2011 Çarşamba günü Çanakkale yepyeni bir gazete ile tanıştı.

GAZETE STAR iddalı ve gerçek haberleri, magazin, ekonomi ve spora farklı bakışıyla özellikle de kadınlara yönelik birbirinden ilginç köşeleriyle Türk basınında ve Çanakkale’de büyük bir boşluğu dolduracak.

GAZETE STAR dopdolu renkli tam 16 sayfadan oluşuyor. Her hafta en güzel bulmacalar, Çanakkale’den yurttan ve dünyadan haberler Güzellik, bakım, estetik, sağlık, yemek köşesi, burçlar… En flaş haberler, ekonomideki son gelişmeler, sporun her çeşidi, en iddialı at yarışı rehberi usta gazetecilerin ellerinden GAZETE STAR farkıyla gelecek.

Genel Yayın Yönetmeni Fikret Türkyılmaz yönetimindeki GAZETE STAR’ın kadrosunda herhafta ulusal basından tanıdığınız ünlü yazarlarda köşe yazılarıyla destek veriyor.

GAZETE STAR, etrafını aydınlatan bir gazete olacak. Tamamı renkli, kolay okunur ve anlaşılır haberler, en doğru ve en çarpıcı yorumlar, usta kalemler ve yeni yüzlerin sunumuyla gelecek.

GAZETE STAR, Çanakkale’nin yeni gazetesi. 20 bin baskıyla reklam verene hızlı geridönüşüm sağlayacak ve hedef kitleyle buluşturacak tek gazete.

GAZETE STAR her Çarşamba okuyucuyla buluşuyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir