Gazeteci Cahit Yılmaz Fotoğraflarıyla Anılacak

Gazeteci Cahit Yılmaz Fotoğraflarıyla Anılacak
26 Kasım 2013

Çanakkale’nin duayen gazetecilerinden Cahit Yılmaz, ölümünün 3’ncü ayında kendi çektiği fotoğraflardan oluşan sergiyle anılacak.

Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü ile Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti’nin, 27 Ağustos tarihinde kalp krizi sonucu yaşamını yitiren duayen gazeteci Cahit Yılmaz anısına ortaklaşa düzenlediği ‘Gazeteci Cahit Yılmaz Fotoğraf Sergisi’ 27 Kasım 2013 Çarşamba akşamı saat 17.30’da Türkan Saylan Belediye Sosyal Tesislerinde açılacak. Sergide, Cahit Yılmaz’ın kendi objektifinden 30’a yakın fotoğraf ile yine kendi çizdiği karikatürler yer alacak.

Çanakkale Gazeteciler Cemiye Başkanı Burak Gezen, yaşamını yitiren meslektaşları ve yakınlarına vefa duygusunu göstermeyi kendilerine ilke edindiklerini, bu kapsamda duayen gazeteci Cahit Yılmaz’ı da ölümünün 3’ncü ayında bir fotoğraf sergisiyle anacak olmaktan dolayı büyük mutluk duyduklarını ifade etti.

Dört gün boyunca açık kalacak olan sergiye Çanakkale protokolünün yanı sıra tüm meslektaşları ve sevenlerinin davetli olduğunu söyleyen Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Murat Dereli ise, özellikle meslektaşlarının serginin açılışına katılarak Cahit Yılmaz’a vefalarını göstermelerini beklediğini söyledi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir