Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gebelikte Egzersiz Eğitimleri Ücretsiz Olarak Başlıyor

Gebelikte Egzersiz Eğitimleri Ücretsiz Olarak Başlıyor

Çanakkale Belediyesi Gençlik Çalışmaları Biriminin proje ortağı olduğu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlk Nefes Topluluğu tarafından düzenlenen Gebelikte Egzersiz Eğitimleri Mart ayı itibariyle başlıyor.

Eğitimler, en az 20 haftayı doldurmuş olan gebelere yönelik olarak, ücretsiz düzenlenecek. Altın Yıllar Yaşam Merkezinde gerçekleşecek olan eğitimler 4 Mart 2017 Cumartesi günü itibariyle başlayacak olup 4 hafta boyunca her Cumartesi 13.00-15.00 saatleri arasında düzenlenecek. Eğitimlerde kegel, solunum, germe ve gevşeme egzersizleri gibi çalışmalar gerçekleşecek.

Eğitim programına https://goo.gl/7JqlHS linkinden veya Çanakkale Belediyesi Kent Araştırmaları Merkezinden alınabilecek formlar aracılığıyla başvuruda bulunulabiliyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, ilgilenenlerin detaylı bilgi ve başvuru için 0543 482 33 35 – 0545 515 70 92 numaralı telefonları arayabileceği belirtildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir