Gelibolu Altın Sardalya Festivali’nde Sahne Alacak Sanatçılar Belirlendi

07 Temmuz 2014

Bu yıl 13-17 Ağustos 2014 tarihlerinde yapılacak olan 19. Uluslararası Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali’nin halk konserlerinde sahne alacak sanatçılar belirlendi.

Söyleşi, sergi, spor müsabakaları, yarışmalar, kültürel, sanatsal ve bireysel etkinliklerle festivalin içerikli bir şekilde gerçekleşmesi için hazırlıkların devam ettiği organizasyonun halk konserlerinde sahne alacak sanatçıların Şevval Sam, Grup Gripin ve Suzan Kardeş olduğu bildirildi.

Balkan ve Rumeli türkülerinin sevilen sesi Suzan Kardeş 15 Ağustos, Rock müziğin başarılı performans gruplarından Gripin 16 Ağustos, verdiği konserler büyük ilgi ile karşılanan Şevval Sam 17 Ağustos akşamı sahne alacak.

Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, sanatçı isimlerinin kamuoyunun istekleri doğrultusunda belirlendiğini ifade ederek, “Festivalde gerçekleştirilecek diğer etkinlikler ile ilgili sivil toplum kuruluşları ile biraraya gelmeye devam ediyoruz. Kültürel etkinlikler için tanınmış isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. Programı önümüzdeki günlerde halkımız ile paylaşacağız” açıklamasında bulundu.

[gelibolu.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir