Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Cumhuriyet Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

Gelibolu Cumhuriyet Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde eğitim ve öğretime 2005 yılında başlayan Gelibolu Cumhuriyet Anadolu lisesi ilk mezunlarını vermenin sevincini yaşadı.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar ve Milli Eğitim Müdürü Haki Mutlu ile öğrenci velilerinin katıldığı mezuniyet töreni okul bahçesinde gerçekleştirildi. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı?nın okunması ile başladı. Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Mehmet Harmankaya ilk mezun vermenin sevincini yaşadıklarını belirterek, ?Yurdun değişik bölgelerinden gelen ve dört yıl boyunca yağmur çamur demeden zor şartlar altında eğitim, öğretimini tamamlayan öğrencilerimizi kutluyorum? dedi.

Okul müdürünün konuşmasının ardından dönem birincisi olan Burçin Yılmaz tarafından okul kütüğüne plaket çakıldı ve öğrencilerinden oluşan orkestra tarafından izleyicilere müzik ziyafeti verildi. Ardından okul birincisi Burçin Yılmaz, ikincisi Fatma Kunt ve üçüncüsü Perihan Özlem Ergün?e Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Milli Eğitim Müdürü Haki Mutlu ve Okul Müdürü Mehmet Harmankaya tarafından belgeleri verildi. Tören, belgelerin verilmesinin ardından ilk mezun olan öğrenciler tarafından keplerin havaya atılması ile tören sona erdi.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz